Прекратиха мач от Серия А, след като футболист на Рома колабира

• рома-
  • удинезе-
  • серия а

Прекратиха мач от Серия А, след като футболист на Рома колабира - 1

Срещата от 32-ия кръг на Серия А между Удинезе и Рома бе прекъсната при резултат 1:1, след като Еван Ндика от състава на гостите припадна.

Малко повече от 70 минути игра изминаха, когато 24-годишният футболист на Рома се сгромоляса на тревата без единоборство. Играчът беше заобиколен от медицински лица, а след това бе изнесен на носилка под аплодисментите от стадиона. Камерите уловиха как Ндика вдига палец, докато бива изкарван от терена.

И двата състава проведоха дискусии със съдията и след повече от десет минути прекъсване бе обявено, че двубоят ще е прекратен.

Sky Italia споделя, че Ндика е в болница и остава в съзнание.

Иначе Роберто Перейра откри за тима от Удине, а Ромелу Лукаку изравни резултата в 64-ата минута на срещата.