24 Ноември, 2016 7873

Страсти след Шампионска лига

• Урс Фишер треньор на Базел Надиграхме Лудогорец, но не успяхме да вкараме. Опитахме второто полувреме и да упражним по-голям натиск. Трябва да вкараме 10 от 10 от такива положения, но днес не успяхме да вкараме нито едно. Борихме се, вкарах всички нападатели, които имах, но видяхте, че и това не беше достатъчно.
  • Георги Дерменджиев треньор на Лудогорец Изключително доволен съм от футболистите. Знаем, че Базел е много силен отбор и такива мачове се играят по този начин. Отборът ни показа значително израстване и съм доволен. За разлика от мача в Швейцария (1:1), тук ставаше въпрос за надиграване и се справихме със задачата.