• асистенция-
  • бешикташ

Отборът на българина Коняспор направи 2:2 срещу шампиона Бешикташ

Рангелов с асистенция срещу Бешикташ - 1

Българският национал Димитър Рангелов игра малко над час за своя Коняспор, помагайки му да се добере до равенство 2:2 срещу шампиона Бешикташ в среща от втория кръг на турската Суперлига.

Нашенецът се отличи с асистенция за втория гол на отбора си, преди да бъде заменен от Дени Молошевич в 64-ата минута.

Коняспор поведе с гол на Рияд Баич в 8-ата минута. Бешикташ отвърна на удара, изравнявайки чрез Олчай Сахан шест минути по-късно. Малко след почивката "черните орли" стигнаха до пълен обрат благодарение на Ченк Тосун, но в 60-ата минута домакините на свой ред възтановиха статуквото. Рангелов центрира от ъглов удар към Баич, който вкара второто си попадение в срещата за крайното 2:2.

След два изиграни кръга Коняспорт е с 2 точки, докато Бешикташ е с 4.