• антонио-
  • уест хям

"Гражданите" надиграха Уест Хям с 3:1

Сити продължава без грешка в Англия - 1

Манчестър Сити продължава с отличното си представяне от началото на сезона, след като тимът постигна победа с 3:1 над коравия Уест Хям. Това стана в среща от 3-ия кръг на Висшата лига, която се игра на ''Етихад Стейдиъм''.

Стърлинг откри в 7-ата минута за домакините, а Фернандо удвои в 18-ата. След мощното първо полувреме Сити понамали темпото след почивката. Гостите вкараха почетен гол чрез Антонио в 58-ата минута, но нямаха сили за нещо повече. Рахийм пък довърши столичани в 92-ата минута с втория си гол в мача.

След този мач ''гражданите'' се изравниха с Челси и Манчестър Юнайтед по точков актив, като и трите тима имат пълен актив от 9 пункта.

Съвсем очаквано Клаудио Браво не бе включен в групата на Сити за днешната среща, а Пеп Гуардиола направи две промени в състава си в сравнение с миналата среща - Гаел Клиши и Нолито започнаха в титулярния състав.