• анчелоти-
  • байерн-
  • реми

Наставникът не е доволен от второто поредно реми на тима си в Бундеслигата

Наставникът на Байерн (Мюнхен) Карло Анчелоти бе разочарован от факта, че тимът му изпусна още две точки при гостуването си на Айнтрахт (Франкфурт). Срещата от Бундеслигата приключи при резултат 2:2 и баварският колос вече няма победа в трети пореден мач.

"Не играхме добре и демонстрирахме несериозно отношение. Надявам се това повече да не се случва. Проспахме първите 45 минути, а ако не си съсредоточен дори за 10 минути във всяка една среща, може да се случи всичко. Трябва да променя това, не искам да виждам отбора си по този начин. Ще има промяна. През второто полувреме заиграхме по-добре, но равенството в края беше справедлив резултат", заяви Анчелоти след двубоя на "Комерцбанк Арена".

Преди това Байерн направи 1:1 с Кьолн за първенството и загуби с 0:1 от Атлетико Мадрид в Шампионската лига. Независимо от грешните стъпки в последно време баварците продължават да са лидери във временното класиране нагерманския елит.