20 Февруари, 2017 17:00, обновена 20 Февруари, 2017 17:01 846 2

• първа лига

Славия не успя да се противопостави на разградчани в доиграването на срещата по между им

Лудогорец натрупа солиден аванс на върха - 1
Снимка: БТА

Славия отстъпи на Лудогорец с 0:2 в доиграването на двубоя от 20-ия кръг на Първа лига.

Мачът трябваше да се проведе вчера, но поради краткия, но обилен снеговалеж в София, бе прекратен в 12-ата минута и отменен за днес (20 февруари).

Попаденията бяха дело на Клаудиу Кешеру и Жуниор Кишада, които бяха точни в 67-ата и 76-ата минути, съответно.

Това бе седмата поредна победа на Лудогорец като гост в шампионата. С успеха "орлите" увеличиха аванса си на върха в класирането пред втория Левски на 10 точки. Разградчани са с 53, докато "сините" са с 43.