• агуеро-
  • сане

Сити показват силна форма

Манчестър Сити надви Съндърланд - 1

Манчестър Сити постигна победа с 2:0 над Съндърланд в среща от 27-ия кръг на Висшата лига, която се игра на "Стайдиъм ъф Лайт".

По този начин "гражданите" затвърдиха впечатленията, че навлизат в отлична форма и след спечелените три точки отборът заема третото място в класирането с актив от 55 точки.

Като цяло гостите показаха, че притежават доста по-голяма класа от противника си и го надиграха, и в крайна сметка спечелиха заслужено.

Агуеро откри в 42-ата минута, а Сане оформи крайния резултат с попадение в 59-ата минута.