• мейджоу хака-
  • божинката-
  • дебют

Мейджоу Хака падна при дебюта на

Валери Божинов не започна по мечтан начин в новия си клуб. Той игра 74 минути при поражението на Мейджоу Хака с 0:2 от Далиен Аербин.

Двубоят бе от първия кръг на китайската първа лига. Бившият тим на Александър Станков е един от фаворитите за завръщане в Суперлигата, като не остави много шансове на домакините, които бяха подкрепяни от 5000 зрители.

Игралият в Черноморец (Бургас) Яник Боли взе участие за тима воден от бившия треньор на Реал (Мадрид) Хуан Рамон Лопес. Именно юношата на Пари Сен Жермен отбеляза първото попадение в мача през първата част, докато в началото на второто полувреме падна и второто попадение в мача.

Другата седмица Божинов и компания отново са домакини. Този път приемат водения от Чиро Ферара Улхан Зал.