Турци се изгавриха с гръцки футболисти, пуснаха им сиртаки

Гръцко сиртаки на турски стадион

Снимка: БТА/ AP
Денис Джамбазов

Загубата на Олимпиакос като гост на Бешикташ в Истанбул бе тежка. Горчилка ще остане у гърците и заради отношението на домакините.

Турският отбор победи гърците с 4:1 и се класира за следващата фаза на Лига Европа. След четвъртия гол, паднал шест минути преди края на редовното време, на стадиона бе пуснато сиртаки, което развесели привържениците на „черно-белите“.

След последния съдийски сигнал сиртаки бе пуснато отново, за да изпрати сломените гръцки футболисти, отнесли цели четири гола във вратата си.

По подигравателен начин феновете на Бешикташ отпразнуваха победата си. В следващия кръг турският отбор ще се изправи срещу френския Лион.