• валенсия-
  • загуба-
  • атлетико балеарес

Вторият тим на Валенсия с домакинско поражение от Атлетико Балеарес

Воденият от Любослав Пенев втория отбор на Валенсия записа втора поредна загуба. В мач от 4 кръг на Група 3 на Секунда Б тимът на българския специалист отстъпи с 1:2 като домакин на Атлетико Балеарес.

Фулана даде аванс на гостите в 27-ата минута, а Рафа Мир изравни за втория тим на Валенсия в 67-ата. Само осем минути по-късно Алваро вкара победния гол за тима от Палма.

Така след двете победи на старта на сезона тимът на Любо Пенев записа две поредни поражения и вече заема осмо място в класирането с шест точки. Атлетико Балеарес е пети със 7 точки. Лидер е Елче с 10, колкото имат Майорка и вторият тим на Виляреал.