477 2

Хубчев: Някои не се раздават на 100%

"Това се прави с години в националния отбор", заяви селекционерът

Иво Стойнев

Селекционерът на България Петър Хубчев не остана доволен от играта на тима при равенството (1:1) срещу Люксембург.

“Много отпуснато. Единственото позитивно от мача е реакцията на отбора през второто полувреме. Просто играта не се получаваше. Още веднъж доказваме нещо, което от години се прави в националния отбор, че не всеки мач се играе на 100 %. Сега не е моментът да се коментира бъдещето ми”, обяви Хубчев след края на мача, който бе последен за нашите в тези квалификации. Трикольорите завършиха на четвърто място в групата, събирайки 13 точки.