• милан-
  • аустрия виена-
  • лига европа

"Росонерите" триумфираха пред погледа на Кака

Милан победи Аустрия Виена с 5:1 в двубой от Група "D" на Лига Европа, игран на стадион "Сан Сиро".
Футболистите на треньора Винченцо Монтела стигнаха до триумф, след като отбелязаха 3 попадения в рамките на 15 минути още през първото полувреме и зарадваха специалния си гост - легендата на клуба Рикардо Кака, който изгледа срещата от трибуните.

След тази победа Милан продължава да е на първото място с актив от 11 точки, с 4 повече от втория АЕК Атина, който завърши наравно 2:2 с Риека в другия мач от групата.