• допуснати голове-
  • хартс-
  • байерн мюнхен

"Червените" втори в Европа по минути без гол

ЦСКА заема престижното второ място в класацията на италианското издание Buon Calcio a Tutti. "Червените" са пред грандовете Барселона и Байерн (Мюнхен) по поредни минути без допуснат гол с 427, изоставайки единствено от шотландския Хартс, който е на върха с 561.

Постижението на "армейците" можеше да е още по-сериозно, ако отбраната на ЦСКА не бе допуснала гола на Тодор Неделев за равенството (1:1) на 18 ноември.

ЦСКА е на четвърто място сред тимовете с най-дълга серия без загуба - 21 мача, а голмайсторът на тима Фернандо Каранга е вторият най-резултатен бразилски нападател в Европа, уточнява "Тема Спорт".