• головин-
  • муса-
  • вернблум

Московчани победиха на реванша в Лион

ЦСКА (Москва) се класира за четвъртфиналите на Лига Европа след победа с 3:2 като гост на Лион, губейки първата среща с 0:1. Пред погледа на българина Георги Миланов, прекарал целия мач на пейката, Головин даде надежди на московчани с гол в 39-ата минута, а Корне сякаш уби интригата с попадение в 58-ата, пише "Блиц".

Чудото обаче се случи и ЦСКА вкара два бързи гола в рамките на 5 минути след 60-ата, дело на Ахмед Муса и Понтус Вернблум.

Лион намали до 2:3 в 71-ата минута, но в оставащите около 20 така и не стигна до трети гол, с който да си осигури класиране.