7 Август, 2018 15:26 1 362 3

Краси Балъков отново блестя с екипа на Щутгард (СНИМКА)

• краси балъков-
  • щутгард

Немският клуб Щутгарт отпразнува 125-ата си годишнина. Серия от прояви отбелязаха празника, сред които и демонстративен мач между легендите на клуба, предава topsport.bg.

35 000 зрители гледаха шоуто на "Мерцедес Бенц Арена" в Щутгарт. За "белите" играха футболисти като Юрген Клинсман, Гуидо Бухвалд, Ханзи Мюлер, Томас Бертолд, Кевин Курани, Какау и др, а за "червените", освен магическото трио Краси Балъков, Джоване Елбер и Фреди Бобич, се появиха още Франц Волфарт, Калрос Дунга, Сигурвинсон, Маурицио Гаудиньо, Марсело Бордон и др.

Двата тима играха в две полувремена по 20 минути. Бразилецът Какао откри за "белите", но Фреди Бобич наниза две попадения и обърна резултата до 1:2. До почивката Томас Хитцлшпрегер изравни, но през втората част "червените" отбелязаха втори гол, който бе дело на Красимир Балъков за крайното 2:3.