Хърватия и Англия направиха 0-0 в скучен мач

• лига на нациите

Разочароваща среща от Лигата на нациите

Хърватия и Англия направиха 0-0 в скучен мач - 1
Снимки: AP/БТА

Хърватия и Англия се занулиха в среща от турнира на УЕФА — Лигата на нациите. Двата отбора изиграха много слаба среща, която бе под абсолютно всички очаквания.

Двубоят, който се игра в Риека, бе пред празни трибуни, тъй като домакините изтърпяват наказание заради издигната свастика.

Първата по-сериозна ситуация в мача дойде чак в 37-ата минута, като Андрей Крамарич отправи изстрел, но той бе слаб и в обсега на Пикфорд.

В 44-ата минута Ерик Дайър стреля много опасно с глава, но топката се отби в страничната греда.

През втората част положенията бяха повече, но отново не преобладаваха.

Още в самото начало Хари Кейн тресна гредата с удар с глава.

В 74-ата минута гол все пак падна и бе дело на Хари Кейн, но той бе отменен заради засада.

До края двата тима не успяха да направят нещо по-интересно на терена и логично срещата завърши при резултат 0:0.

Така Хърватия е последна в група 4 от Лига А на Лигата на нациите с 1 точка. На второто място със същия актив е Англия. Първи в тази група е Испания, която има 2 успеха срещу тези два съперника.