• норвегия-
  • българия-
  • подкрепа

"Надяваме се да има феърплей от останалите тимове", заяви капитанът на България

Капитанът на България Ивелин Попов говори след края на срещата, която "лъвовете" загубиха с 0:1 от Норвегия в Лигата на нациите. Ето какво каза той:

"Не мисля, че е страшно, но през първото полувреме подходихме с много голям респект към тях и допуснахме гол. През второто полувреме задържахме повече топката и можеше да изравним. Тази тактика може да се окаже както дефанзивна, така и офанзивна. Има и такива мачове.

Апелирам всички да уважават и подкрепят този отбор. Изградихме добър колектив и отборът има бъдеще. През второто полувреме изчезна всякаква скованост и респект. Имам пълна вярва във всеки. Колективът се показва при загубите. Надявам се да има феърплей от всички отбори в следващите мачове, а ние ще направим всичко по силите си да спечелим групата", каза Попето след срещата.