Реал се събуди с новия треньор (СНИМКИ)

Ерата "Солари" започна с убедителна победа срещу Мелия

Снимки: БТА/АР
Анатоли Стайков

Европейският клубен шампион Реал Мадрид постигна категорична победа с 4:0 над нискоразредния Мелия в първия мач на новия наставник на "белия балет" Сантяго Солари.

С категоричната победа Реал практически обезсмисли реванша на "Сантяго Бернабеу" от четвъртия кръг в турнира за Купата на краля.

Точни за Реал през първото полувреме бяха Карим Бензема и Марко Асенсио, а през втората част Алваро Одриосола и Кристо Гонсалес докараха резултата до крайното 4:0.

Повече интрига за реванша ще има в мача между Барселона и Културал Леонеса. Като гост каталунците спечелиха едва с 1:0, а победното попадение дойде в последните секунди на мача, като негов автор стана бранителят Клеман Ленгле.