• бейл-
  • каземиро-
  • кроос

Мадридчани не срещнаха никакви затруднения при гостуването си в Чехия

Реал (Мадрид) изнесе истинска лекция на Виктория Пилзен и победи чехите с 5:0 като гост в среща от груповата фаза на Шампионската лига в дебюта на новия си треньор Сантиаго Солари в турнира. Мачът започна с груба изява на капитана на Реал Серхио Рамос, който пусна кръв от носа на Милан Хавел, извади го от игра, но не получи дори жълт картон.

Карим Бензема даде тон в красив гол в 21-ата минута, негов номер 200 за Реал, като се разходи между няколко бранители по лявото крило.

Каземиро в 23-ата, отново Бензема в 37-ата и Гарет Бейл в 40-ата минута смълчаха трибуните в Пилзен с 4:0 на почивката.

През втората част Тони Кроос вкара още едно попадение за крайното 5:0.

Реал се изравни по точки с Рома, като има два допуснати гола по-малко и води в класирането преди битката с "вълците" в Рим на 27 ноември.