• яйца-
  • великден-
  • протест-
  • мачове

Запалянковците на Айнтрахт изразиха несъгласието си с мачовете в понеделник по нетрадиционен начин

Фенове протестираха с хвърляне на великденски яйца (ВИДЕО) - 1

Представящият се силно в Бундеслигата Айнтрахт (Франкфурт) изпусна победата при гостуването на Волфсбург - 1:1. До равенството се стигна след като домакините реализираха в 90-ата минута.

Интересно беше в началото на мача от Бундеслигата. Наложи се срещата да започне с няколко минути по-късно, тъй като феновете на Айнтрахт обсипаха терена с великденски яйца. Това беше техният начин на протест срещу насрочването на мачове в понеделник вечер.

Наложи се футболистите да почистят терена, след което съдията даде началото на двубоя.