14 Август, 2019 08:35 1 153 0

Симеон Славчев отпадна злощастно от Шампионската лига

Карабах позволи да бъде победен на собствен терен, след успеха си като гост на АПОЕЛ

Симеон Славчев отпадна злощастно от Шампионската лига - 1

Карабах с българина Симеон Славчев в състава си отпадна злощастно от надпреварата в третия квалификационен кръг на Шампионската лига, след като загуби с 0:2 от АПОЕЛ (Никозия). В първия мач Карабах бе спечелил като гост с 2:1 и донесе огромно разочарование на феновете си. Славчев игра 70 минути за домакините, които започнаха по-активно срещата.

В 34-ата минута обаче гостите откриха след дузпа, реализирана от Томас Де Винсенти. В 68-ата минута братът на Неманя Матич - Урош Матич, вкара за 0:2 след асистенция на бившия нападател на Лудогорец Роман Безяк.

В плейофите за Шампионската лига АПОЕЛ ще срещне Аякс.