17 Август, 2019 20:36 1 837 2

Реал Мадрид дръпна с 3 точки пред Барселона

Кралският клуб не сгреши при гостуването на Селта

Реал Мадрид дръпна с 3 точки пред Барселона - 1

Отборът на Реал Мадрид откри сезона с успех над корав съперник - 3:1 при гостуването си на Селта в мач от първия кръг на Ла Лига.

Карим Бензема откри за гостите от Чамартин в 12-ата минута, а в края на полувремето попадение на домакините беше отменено заради засада.

В 58-ата носителят на “Златната топка” Лука Модрич беше изгонен с директен червен картон с помощта на ВАР.

В 61-вата обаче Тони Кроос наказа галиския тим с далечен шут.

В 80-ата Лукас Васкес вкара трето попадение, а в 90-ата Лосада реализира почетното попадение за домакините.

Така още след първия кръг Реал има преднина от три точки пред шампиона Барселона.