• северна ирландия

Германците бързо забравиха загубата от Холандия

Германия се върна на победния път - 1
Източник: БГНЕС

Късно снощи трикратният шампион на Европа Германия се надигна след загубата от Холандия преди дни и надви Северна Ирландия с 2:0 като гост, с което поведе в класирането в група “С” на квалификациите за финалите през следващата година. Дебютиралият като титуляр Марсел Халстенберг (48’) и Серж Гнабри (90’) донесоха успеха, предаде sportal.bg.

Бундестимът направи колебливо първо полувреме, в което както можеше да допусне гол, така можеше и да реализира, след като реферът подмина ситуация за дузпа. След почивката играчите на Йоахим Льов играха далеч по-убедително и създадоха поне пет чисти положения, но си отдъхнаха чак в добавеното време, когато падна второто попадение.