• дузпа-
  • диедиу

Двата тима завършиха 1:1 в контрола, играна в Сингапур

Бразилия не успя да пречупи Сенегал - 1

Националният тим на Сенегал не се даде на един от най-силните отбори в света - Бразилия. Африканците стигнаха до 1:1 със "селесао" в контрола, играна в Сингапур.

Голът за бразилците отбеляза звездата на Ливърпул Роберто Фирмино, който вкара много красиво попадение след пас на Габриел Жезус в 9-ата минута.

"Лъвовете от Теранга" пък изравниха в края на първото полувреме от дузпа. Тя бе спечелена от Садио Мане след нарушение на Маркиньос. Зад топката застана Диедиу и отбеляза за крайното 1:1.

Двубоят ще се запомни и с това, че бе под номер 100 за Неймар с екипа на "селесао". След 3 дни Бразилия среща Нигерия в друга контролна среща, която е с начален час 15 българско време.