• дюш

„Сините“ на два пъти губеха в резултата, но успяха да стигнат до пълен обрат

Юношите на Левски с обрат срещу ЦСКА във вечното дерби (видео) - 1
Снимка: levski.bg

Левски се наложи с 3:2 над ЦСКА след драматичен двубой и обрати в мач от зоналното първенство при юношите младша възраст, родени през 2003-2004 година, група 1.

„Сините“ на два пъти губеха в резултата, но успяха да стигнат до пълен обрат.

Гостите поведоха още в 9-ата минута с гол на Цветомир Цанев. Денис Динев изравни за Левски в 15-ата, а пет минути по-късно Марк-Емилио Папазов отново изведе „червените“ напред.

В 44-ата минута влезлият в началото на второто полувреме Виктор Атанасов направи 2:2. Десетина минути преди края пък друга резерва Антон Иванов вкара победния гол за „сините“ след заучено статично положение.

ЛЕВСКИ - ЦСКА 3:2
0:1 Цанев (9), 1:1 Динев (15), 1:2 Емилио (20), 2:2 Атанасов (44), 3:2 Иванов (68)