Юноша на Спартак (Варна) прави фурор в Италия

• асколи-
  • италия-
  • стефан статев

Юношеският национал се появи в игра на почивката, но имаше решаващо значение за успеха, отличавайки се с отлична игра

Юноша на Спартак (Варна) прави фурор в Италия - 1
Снимка: Асколи

Юношеският национал Стефан Статев отбеляза гол и направи асистенция за своя тим Асколи при победата с 3:0 над Козенца в шампионата на 17-годишните.

Юношата на Спартак (Варна) и Лудогорец се появи в игра на почивката, но имаше решаващо значение за успеха, отличавайки се с отлична игра.

Вчера пък 16-годишният Статев направи дебют за примаверата на Асколи в мач за Купата на Италия. Тимът обаче загуби с 0:5 от Фрозиноне.