• 1:1

Футболистите на Карло Анчелоти с поредно равенство, този път с Удинезе - 1:1

Страданието на Наполи продължава - 1
Снимка: БГНЕС/ЕРА

Отборът на Наполи извъртя поредното си равенство в Серия "А". "Партенопеите" стигнаха само до 1:1 при гостуването си на Удинезе. По този начин селекцията на Карло Анчелоти няма успех в елита от 19 октомври насам.

"Небесносините" са на седмата позиция с 21 точки, докато Удинезе е с шест по-малко.

Домакините поведоха на своя "Дачия Арена" в 32-ата минута, когато точен беше Кевин Лазаня. Италианският национал получи страхотен извеждащ пас от Фофана и сам срещу Мерет не сбърка за 1:0.

Неубедителните неаполитанци все пак се добраха до точката, след като в 69-ата минута Жиелински се озова на добра позиция в наказателното поле и с много техничен изстрел наказа "фриуланите".

В 79-ата минута загряващият край тъчлинията играч на гостите - Никола Максимович беше изгонен заради обида по адрес на страничния съдия.