Манчестър Сити показа характер, но стигна само до равенство

• кристъл палас-
  • автогол-
  • агуеро-
  • фернандиньо

"Сините" губеха с 0:1 до 83-ата минута, после обърнаха резултата, но автогол им коства трите точки

Манчестър Сити показа характер, но стигна само до равенство - 1

Манчестър Сити не успя да стигне до победата в мача с Кристъл Палас от 23-ия кръг на Висшата лига.

Домакините губеха с 0:1 до 82-ата минута, но Серхио Агуеро вкара на два пъти за 2:1. Автогол на Фернандиньо малко преди края на редовното време обаче обезвери "гражданите" и те стигнаха само до точката в сблъсъка.

Манчестър Сити е на втората позиция на 13 точки и два мача повече от първенеца Ливърпул. От своя страна Кристъл Палас се намира в средата на таблицата.

Домакините се намираха в серия от 5 поредни победи, но тази вечер не успяха да стигнат до такава.