Роналдо: Не ни се получи така, както искахме

• загуба-
  • роналдо-
  • коментар-
  • шампионска лига

"Имаме още 90 минути в Торино, в които трябва да се борим", заяви звездата на Ювентус

Роналдо: Не ни се получи така, както искахме - 1

Звездата на Ювентус Кристиано Роналдо е уверен, че "Старата госпожа" ще продължи на четвъртфиналите в Шампионска лига.

Юве загуби с 0:1 при гостуването на Олимпик Лион в първи осминафинален мач, но Роналдо вярва, че тимът ще навакса пасива на реванша в Торино.

"Не е резултатът, който искахме, но мачовете в Шампионска лига винаги са трудни. Имаме още 90 минути в Торино, в които трябва да се борим и съм уверен, че имаме сили да продължим напред в турнира", написа Роналдо в социалните мрежи.