Невероятно: Тотнъм поведе с 3:0, но допусна изравняване срещу Уест Хем (ВИДЕО)

• тотнъм-
  • висша лига-
  • уест хем

"Шпорите" така и не се наложиха над своя опонент, въпреки че поведоха с 2:0 след едва 8 минути игра

Невероятно: Тотнъм поведе с 3:0, но допусна изравняване срещу Уест Хем (ВИДЕО) - 1

Тотнъм срещна неочаквани затруднения срещу госта си Уест Хем в двубой от петия кръг на Висшата лига, въпреки че водеше с 3:0.

"Шпорите" така и не се наложиха над своя опонент, въпреки че поведоха с 2:0 след едва 8 минути игра. В крайна сметка мачът приключи при резултат 3:3!

Тотнъм откри резултата след само 46 секунди игра. Хюн-Мин Сон бе точен за "шпорите". Корейският състезател получи дълъг пас от капитана Хари Кейн в полето на "чуковете". Той финтира брилянтно Балбуена и с остър удар с десния крак матира Фабиански за 1:0.

Само две атаки по-късно домакините удвоиха предимството си в резултата.

Това стана възможно, след като и лидерът в нападението на столичани Хари Кейн записа името си сред голмайсторите.

Отново той вкара за 3:0 в 17-ата минута, като изглеждаше повече от ясно, че гостите няма да имат шансове за победа в този мач... Поне на теория.

Домакините намалиха драстично оборотите. Жозе Моуриньо направи няколко промени и тимът се подготвяше за крайния сигнал, на много ранен етап от мача.

След удар в гредата на Кейн малко преди края обаче се стигна до малко очаквана ситуация.

В 82-ата минута Балбуена вкара с глава за 3:1, като изглеждаше, че голът ще бъде само почетен за състава.

Още три минути след това обаче Санчес се хвърли в наказателното поле, в опит да изчисти едно центриране, но прати топката в мрежата на собствения си вратар.

Двадесет секунди преди края на 4-минутното продължение Лансини изстреля истински снаряд от много далечна дистанция, като Лорис изби леко кълбото, то рикошира и в горната греда, но въпреки това влезе във вратата на домакините!

Така, въпреки че водеха с 3:0, "шпорите" не успяха да стигнат до победата, която щеше да ги изравни в класирането с шампиона Ливърпул. Уест Хем е вече под номер 8 в таблицата с подреждането.