Акрапович: Показахме зрялост и агресивност, чакаме грешка на Лудогорец

• efbet лига

''Давам шанс на всички, защото съм принуден'', призна босненският специалист

Акрапович: Показахме зрялост и агресивност, чакаме грешка на Лудогорец - 1
Снимка: БГНЕС/АРХИВ

Старши треньорът на ЦСКА - Бруно Акрапович, изрази задоволството си от победата с 3:0 над Ботев (Пловдив) веднага след края на мача.

"Винаги е специално, когато играя срещу Ботев. Аз нямам загуба тук. Изиграхме един добър мач, няма какво лошо да кажа на нито един играч. Показахме зрялост, агресивност, така че може да продължаваме така", заяви Акрапович.

"Винаги ще има пропуски, над които трябва да работим. При единствения шанс за Ботев, играчът ни не зае добра позиция. В голяма част от мача обаче доминирахме и направихме точно това, което искахме'', анализира специалистът.

"Ние ще чакаме грешка. Искаме да направим нашето си - да събираме точки, да бием противниците си и да се доближаваме до Лудогорец. Ако те направят грешка, ние сме тук. Първо обаче трябва да свършим работата си, крачка по крачка", допълни наставникът на ''армейския'' тим.

"Давам шанс на всички, защото съм принуден. Играхме мач с Клуж късно вечерта, връщахме се със самолет, не е лесно без почти нито една тренировка да направиш такъв мач. Отборът има характер, манталитет, качество'', добави още той.

"Този мач е награда. Такива мачове нямаш често, може да се насладим. Отборът ще излезе мотивиран, ще се опитаме да направим добър резултат и да усъвършенстваме тези неща, които искам да виждам'', коментира в заключение Акрапович предстоящия в четвъртък мач с Рома от турнира Лига Европа.