Фиорентина и Верона не се победиха за 1:1 от дузпи

• фиорентина-
  • верона

Тимът на Чезари Прандели няма победа в първенството от 25 октомври

Фиорентина и Верона не се победиха за 1:1 от дузпи - 1

Фиорентина и Верона не успяха да се победят в мач от 13-ия кръг на Серия А. "Виолетовите" и "жълто-сините" завършиха 1:1 във Флоренция.

Тимът на Чезари Прандели няма победа в първенството от 25 октомври. Така Фиорентина заема 17-ото място в първенството с 11 точки. Верона пък е 7-ми с 20 пункта.

Днешната среща започна доста интересно. Още в 3-ата минута гостите получиха право да изпълнят дузпа, домакините обжалваха и се наложи намесата на ВАР-системата. След разглеждането, реферът затвърди решението си. Точен от бялата точка стана Дронговски.

В 19-ата минута и "виолетовите" получиха право да изпълнят дузпа, изпълнена перфектно от Влахович за 1:1.

До края, двата тима се бориха доста, но така и не стигнаха до чисти положения и заслужено срещата завърши без победител.