ЦСКА 1948 стартира контролите с разгромна победа

• цска 1948-
  • контрола-
  • септември софия

Новаците се наложиха с 4:0 над Септември (София) на стадиона в Симитли на доста тежък терен

ЦСКА 1948 стартира контролите с разгромна победа - 1

ЦСКА 1948 записа убедителна победа в първата си контрола по време на зимната си подготовка. Новаците се наложиха с 4:0 над Септември (София) на стадиона в Симитли на доста тежък терен.

Попаденията станаха дело на Ивайло Климентов (9), Денислав Александров (11), Марио Топузов (28) и Ангел Бастунов (58).

Двубоят бе изгледан от спонсора на ЦСКА 1948 Цветомир Найденов, който беше в компанията на клубните шефове Добрин Гьонов, Кирил Котев и Димитър Димитров - Каубоя.

В 9-ата минута Ангел Бастунов подаде на Климентов, който с лекота направи 1:0.Само след 120 секунди по-късно Александър Александров центрира към Денислав Александров за 2:0.

Марио Топузов направи 3:0 в 28-ата минута след силен удар в наказателното поле.

В 58-ата минута Серкан Юсеин изведе Бастунов сам срещу вратаря и със самочувствие отбеляза четвъртия гол в мача.