Открий футболистите: Зрителите се видяха в чудо!

• сивасспор-
  • сняг-
  • зрители

Открий футболистите: Зрителите се видяха в чудо! - 1

Телевизионните зрители на мача между Истанбул Башакшехир и Сивасспор бяха изключително затруднени, за да открият играчите на гостите от Сивас на своите екрани.

Причината за това бяха белите екипи на тима, които се сливат със заснежения терен. За сметка на това пък футболистите на Истанбул Башакшехир ярко изпъкваха заради оранжевите си фланелки.

В началото на мача нямаше проблеми с различаването на играчите на Сивасспор, но с напредването на времето снеговалежът над Истанбул се увеличи и в края на двубоя теренът беше покрит от бяла пелена.

Срещата от 19 кръг на турската Суперлига завърши при резултат 1:1. Даниел Алексич даде аванс на домакините в 38-ата минута, а Хакан Арслан изравни три минути преди почивката.

Двата тима са съседи в класирането на шампионата и имат по 23 точки. Сивасспор е 10-и заради по-добрата си голова разлика. Истанбул Башакшехир е на 11-а позиция.