Али Соу изригна с два гола в Русия

• али соу-
  • ростов-
  • русия

В среща, играна в западния край на Русия, двата отбора завършиха при резултат 2:2

Али Соу изригна с два гола в Русия - 1

Бившият нападател на ЦСКА Али Соу реализира първите си голове за руския Ростов в мач от 20-ия кръг срещу Зенит Санкт Петербург. В среща, играна в западния край на Русия двата отбора завършиха при резултат 2:2. И двата гола за „жълто-сините” бяха дело на гамбийския стрелец, който откри резултата в 44-ата минута, а второто му попадение падна в 89-ата, което се оказа решаващо за крайния резултат.

Поярков си вкара автогол в 73-ата, а Кузяйев направи пълния обрат преди да дойде втория гол на Али Соу. В 56-ата минута Максим Осипенко бе изгонен с директен червен картон.

Въпреки равенството, Зенит остава на първото място с 42 точки, докато Ростов остава пети с 33 пункта.