Астън Вила и Уулвърхемптън си спретнаха отегчително равенство

• английска висша лига

Равенството нанесе удар по амбициите на Астън Вила за евроучастие.

Астън Вила и Уулвърхемптън си спретнаха отегчително равенство - 1
Снимка: ЕРА/БГНЕС

Астън Вила и Уулвърхемптън завършиха 0:0 в регионалното дерби на Западен Мидландс.

На "Вила Парк" в Бирмингам домакините доминираха през първото полувреме, но на два пъти Оли Уоткинс и Езри Конса уцелиха гредите.

През втората част Уулвс изнесоха играта в по-предни позиции, но двете нули се запазиха до края в 108-ия мач в елита между двата регионални съперника.

Равенството нанесе удар по амбициите на Астън Вила за евроучастие. Тимът остава 9-и с 40 точки, а Уулс остава 12-и с 35 точки.