• интер-
  • серия а-
  • сасуоло

Отборът на Антонио Конте спечели с 2:1

Интер капарира шампионската титла на Италия с първа домакинска победа над Сасуоло (ВИДЕО) - 1

Интер записа първа домакинска победа над Сасуоло от 2014 година насам.

Отборът на Антонио Конте спечели с 2:1. Ромелу Лукаку откри резултата в десетата минута с 21-ия си гол в Серия "А" за този сезон, а Лаутаро Мартинес се разписа в средата на второто полувреме.

Сасуоло върна едно попадение чрез Хамед Траоре 5 минути преди края, но домакините запазиха преднината си.

"Нерадзурите" записаха десета поредна победа в първенството и вече имат аванс от 11 точки на върха на класирането. Така Интер направи още една крачка към първа титла от 2010 г., а до края на първенството остават девет кръга.