Валентин Антов игра 30 минути при загубата на Болоня от Рома

• антов-
  • загуба-
  • серия а-
  • майорал

Българският бранител на гостите Валентин Антов се появи в игра в 61-ата минута на срещата

Валентин Антов игра 30 минути при загубата на Болоня от Рома - 1

Рома победи Болоня с 1:0 като домакин в среща от 30-ия кръг на италианската Серия "А". Българският бранител на гостите Валентин Антов се появи в игра в 61-ата минута на срещата, заменяйки 32-годишния Лоренцо ди Силвестри.

Рома спечели срещата с единственото попадение на Борха Майорал в края на първото полувреме, в което Болоня на няколко пъти имаше възможност да открие резултата, но пропуски направиха Родриго Паласио, Мартиас Сванберг, Роберто Сориано и Данило.

"Вълците" са на седма позиция с точка по-малко и мач повече от градския съперник Лацио, докато Антов и компания са на 11-о място - на 21 от евротурнирите и на 12 над първия изпадащ.