UEFA EURO 2020 Деян Ловрен: Това не беше дузпа, а грабеж

• евро 2020-
  • хърватия-
  • чехия-
  • дузпа

Той изчисти топката с глава в наказателното поле, но при удара уцели и съперник с лакът

UEFA EURO 2020 Деян Ловрен: Това не беше дузпа, а грабеж - 1

Хърватският национал Деян Ловрен определи като чист грабеж дузпата, отсъдена срещу него и в полза на Чехия при равенството 1:1 между двата отбора от Евро 2020.

Той изчисти топката с глава в наказателното поле, но при удара уцели и съперник с лакът. "Това не беше дузпа, а грабеж", написа Ловрен в Twitter.

Дузпата бе реализирана от Патрик Шик в 36-та минута, а Хърватите изравниха в началото на второто полувреме чрез Иван Перишич.