Украйна препъна Франция и завърза групата

• украйна-
  • франция-
  • световни квалификации

Микола Шапаренко откри в края на първата част, докато минути след подновяването на играта Антони Марсиал изравни

Украйна препъна Франция и завърза групата - 1

Украйна и Франция не се победиха в мач от квалификациите за Мондиал 2022. Срещата от група "D" завърши наравно 1:1. Микола Шапаренко откри в края на първата част, докато минути след подновяването на играта Антони Марсиал изравни.

"Петлите" остават лидери във временното класиране с 9 точки, докато за Украйна това бе пето пореднот равенство и тимът има 5 точки.

Украйнците започнаха силно и създадоха първия шанс в мача. Андрий Ярмоленко пробва мерника си от около 25 метра, но над вратата на Лорис. В 27-ата минута Гризман бе близо до попадение. Десет по-късно Забарни не сполучи при добавка отблизо.

Две минути преди края на първата част Антони Марсиал пропусна очи в очи с Пятов. Секунди по-късно Микола Шапаренко откри резултата.

В началото на второто полувреме Марсиал бе на точното място в наказателното поле и прати топката във вратата след разбъркване.

В 78-ата минута Бензема удари греда от близка дистанция.