Септември нанесе първа загуба на Миньор във Втора лига след 3:0 в София

• септември софия-
  • миньор перник-
  • втора лига

С успеха Септември събра 25 точки и излезе на 5-о място във временното класиране, а перничани са трети с точка повече

Септември нанесе първа загуба на Миньор във Втора лига след 3:0 в София - 1
Снимка: Facebook

Септември София победи с 3:0 Миньор Перник в първи мач от 13-ия кръг на Втора лига. Поражението беше първо за "чуковете" от началото на сезона в първенството. Точни за столичани бяха Реди Каса (40), Айкут Рамадан (77) и Марио Илиевски (79).

С успеха Септември събра 25 точки и излезе на 5-о място във временното класиране. Перничани са трети с точка повече.

В 40-ата минута албанецът Каса се озова сам срещу вратаря и го прехвърли за 1:0. В 77-ата минута "чуковете" сбъркаха в средата на терена, Рамадан отне топката, навлезе в наказателното поле, преодоля вратаря и удвои.

Две минути по-късно резервата Илиевски направи резултата класически. В края на мача Стоян Стоичков удари греда.