Вики Томова отпадна още на старта в Москва

• виктория томова-
  • wta 250-
  • москва-
  • отпадане

Първата ни ракета спаси мачбол при 3-5 в третия сет и дори успя да обърне резултата до 6-5 в своя полза, но...

Вики Томова отпадна още на старта в Москва  - 1
Снимка: EPA/БГНЕС/AРХИВ

Виктория Томова загуби в първия кръг на квалификациите на WTA 250 надпреварата в руската столица Москва. Поставената под №4 в пресявките Томова допусна обрат и отстъпи на представителката на домакините Анастасия Тихонова с 4-6, 6-4, 6-7(5). Срещата продължи 2 часа и 34 минути.

Първата ни ракета спаси мачбол при 3-5 в третия сет и дори успя да обърне резултата до 6-5 в своя полза. Тогава Вики също стигна до мачбол на собствен сервис, но не успя да се възползва.

Томова сервира при 5:4 в тайбрека, но загуби следващите три точки.