• атлетико мадрид-
  • голмайстор

Съвсем скоро Гризман вероятно ще се придвижи на четвърто място в тази класация

Гризман влезе в Топ 5 на Атлетико Мадрид - 1

Антоан Гризман вече е на пето място в класацията за най-много голове, отбелязани от един футболист с фланелката на Атлетико Мадрид. 30-годишният френски нападател, който се завърна в Атлетико през лятото след двегодишен престой в Барселона, реализира своето попадение №134 за “дюшекчиите” във всички турнири при равенството 2:2 с Леванте в мач от Ла Лига в четвъртък вечерта. Гризман стана автор на първия гол в мача още в 12-ата минута.

Повече голове за “лос колчонерос” имат единствено Луис Арагонес (172), Адриан Ескудеро (169), Пако Кампос (154) и Хосе Еулогио Гарате (136). Съвсем скоро Гризман вероятно ще се придвижи на четвърто място в тази класация.