• локомотив-
  • дербито

Армейците остават в борбата за второто място в Русия

ЦСКА (М) взе дербито с Локомотив - 1

Отборът на ЦСКА (Москва) изигра силен мач и заслужено се наложи с 3:1 в градското дерби от 27-ия кръг на руската Премиер лига.

Алан Дзагоев откри в полза на ЦСКА в 35-а минута, но само три по-късно Локомотив изравни чрез Ниасе Байе.

След почивката ЦСКА доминираше и стигна до победата след голове на Зоран Тошич в 56-а и Натхо в 68-а минута от дузпа.

Българският халф на "армейците" Герорги Миланов игра цял мач за тима си и дои изпусна да се разпише в противниковата врата в няколкото чисти положения открили се пред него.

Успехът запази шансовете на ЦСКА да се бори за второто място. В момента тимът заема третото място с 53 точки, една по-малко от ФК Краснодар, който обаче има и мач по-малко.