ЦСКА в елитния кръг за Купата на България

• головодов

Момчетата на Янев победиха Ботев Ихтиман с 5:0

ЦСКА в елитния кръг за Купата на България - 1
Снимка: facebook
ЦСКА успя да се класира за 1/16-финалите на турнира за Купата на България, след като постигна победа над Ботев Ихтиман с 5:0.

Коце Хазуров вкара два гола за домакините в 6-ата и 58-ата минути, а Головодов направи резултата класически в 59-ата минута. В 78-ата минута Божилов покачи на 4:0, а крайният резултат оформи Чорбаджийски в 85-ата минута.

"Червените" тотално доминираха на терена и можеха да реализират и по-убедителен успех. Така тази есен те за втори път надиграха тима от Ихтиман след битката помежду им за първенство. В следващия си мач за Купата от 1/16 финалите ЦСКА със сигурност ще бъде домакин според правилата на жребия. Той ще бъде в петък.