Бербатов влезе като резерва при победа на ПАОК

• резерва-
  • гърция

Българинът замени Роберт Мак в 73-тата минута

Бербатов влезе като резерва при победа на ПАОК - 1

Кариерата на българския нападател Димитър Бербатов продължава да не се развива според очакванията. Нашенецът влезе като резерва при победата на неговия ПАОК срещу ПАС Янина с 3:1 в мач от 17-ия кръг на Гръцката Суперлига.

Бербатов замени Реберт Мак в 73-тата минута, но нямаше особено много работа на терена, тъй като резултатът бе 3:0.

Стефанос Атанасиадис откри за ПАОК в 43-тата минута, а Харилаос Харисис удвои в 52-ата. В 64-тата минута бразилецът Жайро направи преднината на домакините класическа.

ПАОК се изкачи на третото място във временното класиране с актив от 29 точки, оставяйки Панатинайкос 4-ти с една по-малко. Олимпиакос е лидер с 48 пункта, АЕК е втори с 33.