• головодов

Армейците победиха Чико (Бяга) с 5:0

ЦСКА отново без грешка във "В" група - 1
Снимка: БТА

Отборът на ЦСКА записа пореден разгромен успех в Югозападната  „В“ Група. Този път „армейците“ взеха скалпа на Чико (Бяга) с категоричното 5:0.

Първото полувреме започна ударно и още в третата минута ЦСКА получи право да изпълни 11-метров наказателен удар. Зад топката застана Костадин Хазуров и с премерен шут в долния десен ъгъл откри резултата на стадион „Българска армия“. В 22-рата и 25-тата минута отново Коце Хазуров се разписа и оформи своя хеттрик.

През втората част „армейците“ понамалиха темпото, но успяха да отбележат още две попадения. Първо Головодов успя да направи 4:0 след самостоятелен пробив, а пет минути преди края на срещата станахме свидетели на уникален гол. Йордан Йорданов успя да прехвърли вратаря на Чико от центъра на стадиона и оформи крайното 5:0.

Така ЦСКА не спира да ниже успех след успех и записва 22-ра поредна победа във „В“ група. „Армейците“ събраха актив от 66 точки и внушителната голова разлика от 98:2.