1 433 15

Лудогорец отново преклони глава пред ЦСКА

"Червените" изхвърлиха разградчани от Купата на България

Иво Стойнев

ЦСКА успя да се класира за полуфиналите на турнира за Купата на България, след като победи Лудогорец с 2:1 след продължения на стадион "Българска армия". Това стана в доста оспорвана среща, която завърши при реми с по един гол в редовното време.

Бодуров откри за домакините още в 9-ата минута, а в 34-ата Моци изравни от дузпа. В 5-ата минута от първото продължение Десподов върна аванса на "червените" и на практика им донесе успеха.

Гостите доиграха мача с човек по-малко, след като в 109-ата минута Натанаел бе изгонен с директен червен картон заради удар без топка срещу Десподов.

Това от своя страна е поредна грешна стъпка на новия треньор на Лудогорец Димитър Димитров - Херо, който вече постигна няколко разочароващи резултата след пристигането си в тима.

1 20:26  14.12.17
    Оправете си заглавието ! Лудогорец отново преклони глава пред съдиите . Отменен редовен гол на Лудогорец и 3 спестени червени картона за тези как бяхя - . То в махлата играем по-добър футбол от тези измамници . Като не можеш да победиш с игра по -добре не се напъвай съдиите да ти вадят мача .