842 0

Испания срази Швеция за едно полувреме

Ла Фурия вкара 3 гола през втората част и дръпна сериозно в класирането

Испания срази гостуващия тим на Швеция с класиката 3:0 в мач от група F на квалификациите за Евро 2020 и дръпна сериозно на върха в класирането. През първата част нито един от двата тима не успя да реализира някое от положенията си, но след почивката „Ла Фурия“ материализира превъзходството си след голове на Серхио Рамос (64-дузпа), Алваро Мората (85-дузпа) и Микел Оярсабал (87), възползвал се от асистенция на Фабиан Руис за дебютното си попадение с националната фланелка.

Така воденият от Луис Енрике тим продължава да е лидер с пълен актив от 12 точки, докато шведите имат 7 точки на третото място.