Полският клуб на Ивайло Петев продължава да мачка

• петев-
  • треньор

Ягелония записа шести мач без загуба в първенството

Полският клуб на Ивайло Петев продължава да мачка - 1

Воденият от Ивайло Петев Ягелония записа шести мач без загуба в полското първенство.

Тимът от Бялисток разби с 3:0 като гост ЛКС Лодз в мач от 29-ия кръг на Екстракласа. Така кръг преди края на редовния сезон Ягелония си осигури място в шампионската група в плейофите. Резултатът в Лодз откри Яков Пулич в 12-ата минута. В 27-ата минута Аркадиуш Маларж си отбеляза автогол. Крайният резултат оформи Мартин Поспишил в 69-ата минута.